ŽIACI

Žiaci začali sezónu 09/10 v II.C triede

15.08.2009

Aj po odchode minuloročných opôr pokračovali žiaci vo výbornom tempe a v kvalitnom zápase v prvom kole vyhrali na pôde minuloročného víťaza triedy rozdielom  6tich gólov 0:6, kde podali vynikajúci výkon Marek Opočenský a Dany Pecúch, strelec troch gólov. štandard odviedol Tomáš Liščinský strelec prvých dvoch gólov v novej sezóne.

Na  výkon v prvom kole nadviazali aj v druhom kole, keď zvíťazili doma nad Víťazom rozdielom piatich gólov 5:0, strelcami gólov boli Tomáš Liščinský  strelil 4 góly a jeden gól pridal Jaro Makara.

Tretie kolo bolo preložené na 15.9.2009

V štvrtom kole privítali doma družstvo Širokého a po spoľahlivom výkone vyhrali 4:0 keď strelcami gólov boli Marek Opočenský 3 góly jeho prvý hattrik v sezóne a Tomáš Liščinský pridal jeden gól.

Po ďalšom skvelom  zápase V Jarovniciach si mladí hráči Malého Šariša udržali 0. nulu na konte obdŕžaných gólov, keď po dvoch góloch Tomáša Liščinského viedli už v 20 minúte 2:0, ešte do prestávky po individuálnej akcií zvýšil na 3:0 nový hráč mužstva Jakub Béreš.

Žiakom futbalová jeseň chutí

26.09.2009

Naši chlapci sa v sobotu predstavili na pôde Kojatíc, momentálne tretieho celku súťaže . V úvode sa obe mužstvá iba spoznávali a tak sa do 20. minúty nič podstatné neudialo. To všetko zmenila v 22. minúte utešená strela M. Opočenského z 20 metrov, ktorá skončila za chrbtom inak výborne chytajúceho brankára domácich. Po tomto prvom góle sa obraz hry zmenil. Naši zrýchlili hru, vytvorili si niekoľko sľubných šancí , no do polčasu sa už stav nemenil. Cez polčas tréneri trochu poprehadzovali zostavu a do hry zapojili aj čerstvé sily. V druhom polčase sa už prevaha nášho tímu prejavila naplno, čo sme potvrdili aj gólmi. Pekný prienik po kraji zakončil T.Liščinský, ktorý sa o 15 minút tešil aj z druhého gólu po krásnom zakončení nájazdu. Peknou bodkou stretnutia bol gól J. Vargoviča ktorý šikovne podstrelil gólmana. V zápase sme podali dobrý kolektívny výkon, no osobne treba pochváliť výborne hrajúcich: M Opočenského, R Biľa, ako aj Š. Ľaša a T Liščinského. Je skvelé, že nám to v tejto jeseni ide dobre v obrane, ako aj útoku, no netreba zaspať na vavrínoch a pokračovať v tvrdej práci . Predsa len je to len začiatok.

Sponzori

Obecný úrad Malý Šariš

Mäsovýroba ŠAGÁT

Magic bar

O.K. Servis

RESPECT  poisť. spol.

ŠARIŠSKÉ SOKOLOVCE - MALÝ ŠARIŠ 1:5 (0:3) NOVÁČIK NAĎALEJ VALCUJE, VYUČOVAL AJ NA IHRISKU DRUHÝCH SOKOLOVIEC

Veľmi si vážime podporu našich sponzorov, ktorí nám svojou podporou pomáhajú. Zároveň prosíme všetkých podnikateľov a ľudí, ktorí sú ochotní podporiť TJ Šľachtiteľ Malý Šariš, aby kontaktovali predsedu futbalového klubu alebo starostu obce.